sekcja plastyczna

„Każdy człowiek jest na swój sposób artystą”

H. Read

Nie od dzisiaj wiadomo, że drobiazgi stanowią jakość życia. Mały starannie dobrany drobiazg potrafi być zalążkiem szczęścia. Dzieci zarówno jak i osoby dorosłe chcą otaczać się rzeczami ładnymi, ale czyż nie przyjemnie otaczać się jest rzeczami ładnymi i nieprzewidywalnymi?

Każdemu z Nas sprawia przyjemność posiadanie rzeczy, które zostały wykończone pracą rąk własnych w szczególności naszych pociech. Bez maszyn, taśm produkcyjnych i wszystkiego co odbiera ducha przedmiotom.

Dlatego pani Kasia Hawryszkiewicz i Marta Jędrzejczak zapraszają dzieci na swoje zajęcia poprzez udział w nich będą tworzyć dzieła sztuki, które będą miały duszę. Większość  czasu zostanie poświęcona poznaniu tajników pracy z zakresu rękodzieła artystycznego degupage.

Zajęcia te przeznaczone są dla dzieci 6-letnich wykazujących predyspozycje artystycznej

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.