Niezwykły prezent na "Dzień Dziecka"

DRODZY RODZICE! KOCHANE DZIECI!

Z wielką radością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało  od firmy „IBM Polska,” przy udziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu,

  WSPANIAŁY PREZENT!

Nasze dzieci otrzymały wyspecjalizowane centrum komputerowe „Young Explorer” wraz z oprogramowaniem „IBM KidSmart Early Learning Programme”.

Program „KidSmart” jest dla dzieci niezwykłą szansą oswojenia się z nowoczesnymi technologiami, które w przyszłości będą im służyć jako podstawowe narzędzie w nauce i pracy zawodowej. Dzięki temu programowi można wspaniale doskonalić dziecięcą współpracę, a przedszkolaki poprzez zabawę  będą uczyć się i zdobywać konkretne umiejętności.                                                                   

„KidSmart” to zestaw wielu edukacyjnych gier, kształtujących i doskonalących min.: percepcję słuchową, orientację przestrzenną, umiejętności matematyczne, zdolności techniczne i twórcze. To również możliwość poznawania części i kierunków świata, środowisk przyrodniczych oraz zjawisk atmosferycznych.

Barwne i wesołe gry w radosny i przyjemny sposób uczą i bawią, motywując przedszkolaki do poznawania i kreowania świata.

 

Darczyńcom, w imieniu dzieci, składamy ogromne podziękowania!!!