Podziękowania

• Kierujemy ogromne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy oraz Rady Rodziców za ufundowanie dwóch dotykowych tablic interaktywnych.

• Serdeczne podziękowania kierujemy dla Rotary Klub Szamotuły za ufundowanie dla naszego przedszkola interaktywnej podłogi- "Magicznego dywanu".

• Dyrekcja i Rada Rodziców składają serdeczne podziękowania za tegoroczną zabawę karnawałową – miłym gościom, cudownemu zespołowi Hotelu Maraton i hojnym sponsorom!
    >>Nasi Sponsorzy<<

• Dzieci i nauczyciele składają serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności Pana Przemysławowi Wituchowskiemu   i firmie  Polimasz z Otorowa, za podarowanie materiałów na scenografię do przedstawień dziecięcych oraz coroczne wspieranie naszej działalności.

• Pani Izabeli , kierownik Kina Halszka w Szamotułach oraz Panu Olkowi  z SZOK-u serdecznie dziekujemy za gościnę i pomoc w  organizacji uroczystości ogólnoprzedszkolnej z okazji Dnia Babci i Dziadka.
  • Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów nagród tegorocznej Loterii Fantowej, która odbyła się podczas karnawałowego Balu Przebierańców dla rodziców i sympatyków Rzepki w dniu 26 stycznia 2013r.
    Ze szczegółami można się zapoznać klikając w poniższy aktywny dokument "Nasi sponsorzy".

• Serdecznie dziękujemy Panom- Sławomirowi Hermańskiemu i Zbigniewowi Jęczmyszkowi- za przybliżenie dzieciom (w niezwykle przystępny i sympatyczny sposób) tajników zawodu ratownika medycznego i piekarza!

• SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU TOMASZOWI MARKOWICZOWI I FIRMIE UBEZPIECZENIOWEJ PZU ZA WSPARCIE FINANSOWE PRZEZNACZONE NA POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA I ERGONOMII PRACY NASZEJ PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI.

• Bardzo dziękujemy panu doktorowi Maciejowi Kaczmarkowi za zaproszenie grupy II- "Żabek" do swojego gabinetu stomatologicznego, cenną lekcję higieny  zębów i dokonanie kontroli dentystycznej u naszych przedszkolaków.

• Ogromnie dziękujemy wszystkim sponsorom naszych Międzyprzedszkolnych Mistrzostw Piłkarskich EURO 2012 oraz rodzicom, dziadkom i sympatykom przedszkola za okazane wsparcie. Sponsorzy: UMiG Szamotuły, SZOSiR, MKS Sparta Szamotuły, ZGK Spółka z o.o. z Szamotuł, Rada Rodziców z Przedszkola Rzepka, Minicon z Trzcianki – producent zabawek drewnianych, Coca Cola – Sady koło Poznania, Market Irena w Szamotułach, Hurtownia Spożywcza Maria Nadolna w Szamotułach, Piekarnia Państwa Jęczmyszków z Szamotuł, Maciej Białkowski i Dawid Grzechowiak, Maciej Chałupka, Krzysztof Franke.

• SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA FUNKCJONARIUSZY SZAMOTULSKIEJ POLICJI: PANI SIERŻANT SANDRZE ŚRAMIE I ASPIRANTOWI SŁAWOMIROWI KOZAKOWI ZA PRZYBYCIE DO NASZEGO PRZEDSZKOLA WRAZ Z POLICYJNYM PIESKIEM- HENIEM!

• Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów nagród tegorocznej Loterii Fantowej, która odbyła się podczas karnawałowego Balu Przebierańców dla rodziców i sympatyków Rzepki w dniu 28 stycznia 2012r.

>>Nasi sponsorzy<<

• Serdeczne podziękowania dla Szamotulskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za przeznaczenie środków finansowych na doposażenie naszej przedszkolnej kuchni!

• Ogromnie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy zechcieli wziąć udział w akcji:NOWE ZABAWKI ZATEM PRZYNIEŚMY I RADOŚĆ UBOGIM OCHOCZO NIEŚMY!!! Dzięki Waszej hojności zebraliśmy mnósto zabawek, gier i układanek, które OPS przekaże najbardziej potrzebującym dzieciom!

• Serdecznie dziękujemy właścicielom szamotulskich sklepów za wsparcie naszej bożonarodzeniowej akcji: "Piękne szopki rodzinnie stworzymy, w naszym mieście je potem wystawimy!".
  • Składamy serdeczne podziękowania Prezesowi NZOZ Laboratorium Analityczne „Medic-lab s.c.” za przekazanie środków pieniężnych na zabawki dla grupy III „Pieski”!

• Nauczyciele i dzieci z grupy I- "Gąski"- składaja serdeczne podziękowania dla Biura Poselskiego pana Jakuba Rutnickiego za dofinansowanie pomocy dydaktycznych.

• Serdecznie dziękujemy szamotulskiej jednostce gaśniczo-ratunkowej Straży Pożarnej za pomoc w organizacji wrześniowego alarmu przeciwpożarowego. Była to cenna nauka i doskonałe przygotowanie, zarówno teoretyczne jak i praktyczne- dla naszych przedszkolaków- w obliczu niebezpieczeństwa.

• Bardzo dziękujemy pani Wandzie Jerzyk za umożliwienie naszym przedszkolakom włączenia  się w aktywną  pomoc na rzecz bezdomnych zwierząt. Serdecznie dziękujemy również Rodzicom za wsparcie naszej akcji i szeroki odzew na prośbę o pomoc dla Przytuliska pani Jerzyk.

• Dziękujemy Drogim Rodzicom za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w organizacji „Pasowania na przedszkolaka” naszych Gąsek!

• Podziękowanie dla firmy „Samsung Electronics Poland Manufacturing” z Wronek za sponsoring sprzętu komputerowego AGD dla naszego przedszkola!

• Dziękujemy serdecznie firmie „Leroy-Merlin” Poznań-Swadzim oraz prywatnemu szamotulskiemu przedsiębiorcy za darowiznę kostki brukowej na remont głównego wejścia naszego przedszkola!

• Ogromne podziękowania dla przedstawicieli „Lecha Poznań” za podarowanie dzieciom kamizelek odblaskowych!

• Dziękujemy bardzo panu Tomaszowi Markowiczowi za podarowanie nowych apteczek dla wszystkich grup naszego przedszkola!

• Wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania składamy Panu Michałowi Cyganowi za wykonanie i podarowanie dla Przedszkola nowych biurek do sal grupowych, szafek szatniowych dla grupy V– „Kotki” oraz regału bibliotecznego!!!

• Dziękujemy bardzo panu Dariuszowi Rybarczykowi za podarowanie dzieciom smacznych jabłuszek!

• Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Michalakowi oraz Szamotulskiemu Ośrodkowi Kultury za udostępnienie nam sprzętu nagłaśniającego podczas imprez przedszkolnych!